ORW FLORYN MIELNO

Mielno – Unieście

ORW Floryn położony jet nad samym morzem, w spokojnej części nadmorskiego kurortu Unieście. Wyjątkowe położenie ośrodka miedzy Jeziorem Jamno, a brzegiem morza, czyni to miejsce oazą ciszy i spokoju. Swoim gościom oferujemy wypoczynek w przestronnych pokojach z łazienkami. W każdym pokoju znajduje się sprzęt plażowy oraz czajnik. Na terenie obiektu znajduje się baza rehabilitacyjna z gabinetami, w których wykonywane są zabiegi z zakresu fizykoterapii, hydroterapii, światłolecznictwa, balneoterapii oraz masażu. Podczas turnusów organizowane są liczne imprezy rozrywkowe, wieczorki taneczne, ogniska z pieczeniem kiełbasek, wieczorki karaoke.

W 2010 roku obiekt został przebudowany i posiada zupełnie nowe wnętrza. Nowa jest również recepcja oraz cała baza rehabilitacyjna.

Zaledwie kilkanaście metrów dzieli nasz obiekt od pięknej, szerokiej i piaszczystej plaży, która gwarantuje wypoczynek bez tłoku. Ale nie samą plażą wczasowicz żyje, dlatego gości wypoczywających w naszym ośrodku zachęcamy do aktywnego wypoczynku, który niesie ze sobą zdrowie i dobrą kondycję. Zajęcia Nordic Walking, prowadzone z wykwalifikowanym instruktorem pomogą zrzucić zbędne kilogramy i poprawią wydolność organizmu. Kijki można również wypożyczyć w recepcji i udać się na spacer brzegiem morza, wsłuchując się w kojący szum fal. Na amatorów wycieczek rowerowych czekają rowery oraz przepiękne ścieżki rowerowe wzdłuż brzegu morza.

Autem ośrodka rehabilitacyjnego Floryn jest jego położenie i otoczenie. Bliskość morza, otoczenie sosnowego lasu oraz duży, zielony teren rekreacyjny zapewnia naszym gościom wypoczynek w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku i wrzawy. Położenie to sprzyja również rehabilitacji i rekonwalescencji. Podczas pobytów organizowane są liczne imprezy kulturalno – rozrywkowe oraz imprezy integracyjne, wieczorki taneczne i biesiady przy ognisku w specjalnie przygotowanych miejscach. Dzieci mają do dyspozycji plac zabaw.
Posiłki, śniadania, obiady i kolacje serwowane są w stołówce. Wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu w naszej kuchni.

Oferujemy Państwu noclegi w  pokojach 1,2 i 3 osobowych z łazienkami oraz  rodzinnych typu studio składających się z dwóch pokoi, przedpokoju i węzła sanitarnego.

Wszystkie pokoje posiadają:

  • sprzęt plażowy (parawan, leżak),
  • ręczniki,
  • talerzyki, szklanki,
  • system telewizji hotelowej.